Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Травня 2019

Відбулося чергове засідання обласного енергетичного штабу

Тема: Події

У понеділок, 6 травня, відбулося чергове засідання обласного енергетичного штабу під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи.

У ході засідання керівники енергопостачальних підприємств доповіли про поточну ситуацію щодо виконання ремонтних робіт.

Доведено  інформацію про низький рівень розрахунків населення, зокрема, за спожиту теплову енергію, що не дозволяє забезпечити належні розрахунки за спожитий природний газ.

З огляду на це, було надано доручення провести окрему нараду за участю представників Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області, виконавчої служби, керівників базових підприємств енергопостачання щодо організації роботи по примусовому стягненню заборгованості на підставі наявних судових рішень.

ПАТ «Миколаївгаз» рекомендовано взяти на посилений контроль питання відновлення газопостачання в селі Радсад Миколаївського району, яке було припинено внаслідок відключення захисних пристроїв на чотирьох шкафних газорозподільних пунктах і призвело до обмеження газопостачання 645 споживачів.

ПАТ «Миколаївгаз» і ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» рекомендовано провести зустрічі і організувати злагоджену роботу по забезпеченню розрахунків за розподіл природного газу з боку ПАТ «Миколаївгаз».

МКП «Миколаївводоканал» рекомендовано залучити відповідальні служби для відпрацювання питання безаварійної  експлуатації головного напірного колектора каналізації.

Також за результатами наради визначено за доцільне провести зустріч ПАТ «Миколаївгаз», ТОВ «Миколаївгаз збут», УМГ «Харківтрансгаз» щодо розгляду питання по добовому балансуванню потужностей газоспоживання по споживачам області.

Присутньому на нараді керівництву виконкому Первомайської міської ради рекомендовано терміново провести переговори з ТОВ «Енергопостачальна компанія» по врегулюванню питання погашення заборгованості за спожиту електричну енергію і недопущення обмеження  електропостачання об’єктів Первомайського міського водоканалу.Всі новини  →