Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Травня 2019

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Тема: Події

Облдержадміністрація інформує

03 липня 2019 року припиняються повноваження громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положення про громадську раду при Миколаївській облдержадміністрації, схваленого громадською радою 28 вересня 2017 року та затвердженого облдержадміністрацією 19 грудня 2017 року Миколаївська обласна державна адміністрація не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень громадської ради (тобто до 03 травня 2019 року) повинна утворити ініціативну групу з підготовки проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації.

Відповідно до вищевказаного Положення склад ініціативної групи має враховувати як пропозиції інститутів громадянського суспільства так і чинної громадської ради при облдержадміністрації. Від інститутів громадянського суспільства надійшли відповідні пропозиції, натомість громадська рада при облдержадміністрації протягом ІІ, ІІІ, ІV кварталів 2018 року та І кварталу 2019 року не збиралась і жодних рішень не приймала, в тому числі, рекомендацій щодо персонального та кількісного складу ініціативної групи.

У зв’язку з вищезазначеним, з метою недопущення порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 та з метою започаткування процесу формування нової громадської ради облдержадміністрацією 03 травня 2019 року сформована ініціативна група за участі як представників інститутів громадянського суспільства так, і громадської ради при облдержадміністрації. Ініціативна група сформована на паритетних засадах та складається з 3 представників інститутів громадянського суспільства та 3 представників облдержадміністрації.

Окрім того, звертаємо увагу, що  Постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996», були внесені зміни до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

Після оголошення про дату проведення установчих зборів та початок прийому заяв, всі інститути громадянського суспільства зможуть визначитись щодо делегування своїх кандидатур до нового складу громадської ради та подати  документи відповідно до вимог Постанови КМУ від 24.04.2019 №353.

Миколаївська обласна державна адміністрація

 Всі новини  →