Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
23 Травня 2019

Жителі Миколаєва повинні бути максимально підготовленими до тимчасового відключення водопостачання міста, - Валентин Гайдаржи

Тема: Події

На цьому заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи наголосив сьогодні, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що тимчасове припинення водопостачання Миколаєва попередньо заплановане на 7 червня, з 00.00 до 18.00. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Миколаєва учора, 22 травня. Ситуація зумовлена нагальною необхідністю ремонту аварійної ділянки напірного каналізаційного колектору по вул. Маячній, який є одним із ключових елементів каналізаційної системи всього міста. 

Враховуючи всю серйозність ситуації, що склалася, Валентин Гайдаржи протокольним дорученням регіональної комісії ТЕБ та НС рекомендував Миколаївському міськвиконкому зібрати позачергову комісію ТЕБ  та НС і детально відпрацювати дане питання, аби максимально знизити рівень дискомфорту для жителів міста у зв’язку з майже добовою відсутністю водопостачання.

Крім того, виконкому міської ради рекомендовано забезпечити максимальне розміщення оголошень про відключення водопостачання на житлових будинках комунальної та інших форм власності, а також задіяти у разі необхідності всі наявні ємності, які можливо використати під питну або технічну воду для потреб населення.  

МКП «Миколаївводоканал» в свою чергу рекомендовано щоденно оновлювати інформацію для населення про те, коли будуть проводитися ремонтні роботи. 

У ході засідання регіонально комісії також розглянуті питання щодо стану забезпечення населення якісною питною водою та санітарно-епідемічного благополуччя населення у літній період, приведення захисних споруд цивільного стану в готовність до укриття населення та  безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами на території Миколаївської області.Всі новини  →