Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
23 Травня 2019

В ОДА відбулося засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО

Тема: Події

У четвер, 23 травня, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі відбулося засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.

Відзначимо, що з метою соціальної підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції на Миколаївщині затверджено унікальний Порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО на конкурсній основі.

У 2019 році в області було оголошено конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання вищезазначеної допомоги.  Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис грн.

Наразі на конкурс надійшло 28 проектів учасників АТО.

Проекти надійшли з міст Миколаїв та Южноукраїнськ, Новобузького, Казанківського, Баштанського та інших районів Миколаївської області.

Члени комісії розглянули ряд питань щодо:

- порядку проведення конкурсу з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції та статус учасників антитерористичної операції, які подали проекти.

-  поданих проектів учасниками конкурсу на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.

 -  відкриття  учасниками конкурсу ФОП або юридичної особи наразі або в минулих роках.

Найближчим часом відбудеться захист проектів особисто конкурсантами.

Нагадаємо, у 2018 році 20 учасників АТО отримали одноразову допомогу для відкриття власної справи на Миколаївщині. Цей проект – одна з ініціатив, впроваджених вперше в Україні командою Миколаївської обласної державної адміністрації на чолі з головою Олексієм Савченком. Інші області, переймаючи досвід Миколаївщини, у себе на місцях розпочали аналогічні проекти.Всі новини  →