Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
23 Травня 2019

На Миколаївщині закінчилися командно-штабні навчання з територіальної оборони

Тема: Події

Протягом трьох днів на Миколаївщині проходили командно-штабні навчання з територіальної оборони. Під час зазначених навчань відпрацьовано систему злагодженості у роботі штабів територіальної оборони, а також спроможності органів влади та військового управління по формуванню та підготовці до виконання завдань за призначенням бригади територіальної оборони Миколаївської області.

Підводячи підсумки роботи, керівник навчання - заступник командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони Бронеслав Жуковський зазначив:  «Мета та цілі, що ставилися перед нами виконані в повному обсязі. Всі етапи навчань пройшли успішно. Штаб територіальної оборони отримав та накопичив вкрай необхідний досвід взаємодії з органами державної влади та силовими структурами під час виконання завдань з територіальної оборони. Учасники заходу під час всього періоду показали високий професійний рівень підготовленості».

В свою чергу начальник сектору по взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Миколаївської обласної державної адміністрації  Роман Фісун підкреслив «Для нас принципово важливо, щоб не тільки теоретично, а й на практиці показати скоординованість дій територіальних підрозділів, які розташовані на території Миколаївської області, адже такого роду навчання дають змогу побачити наскільки ефективно працює наша система територіальної оборони. Тому це також випробування для органів державної влади на базовому рівні: наскільки швидко може бути взаємодія з військовими комісаріатами, військовими формуваннями, розташованими на території області».

Військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату Сергій Іванов подякував керівництву обласної державної адміністрації та представникам силових структур за допомогу в організації і проведенні цієї вважливої події.

За інформацією Групи з морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю
Миколаївського обласного військового комісаріатуВсі новини  →