Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
24 Травня 2019

Оголошено конкурс з надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість

Тема: Події

Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації оголошує конкурс з надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі. Прийом заявок триватиме до 06 червня 2019 року включно.
Конкурс проводиться відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2016 року № 5 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.05.2019 № 152-р, зареєстрованого в територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області від 14.05.2019 № 155/3440 (опубліковано в газеті Рiдне Прибужжя випуск від 23.05.19 №21).

Порядок діє з метою проведення конкурсного відбору для залучення громадських організацій до співпраці з органами виконавчої влади шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів щодо соціального захисту окремих категорій населення.

Громадські організації подають заяву на участь у конкурсному відборі департаменту за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку.

До заяви додаються:

  • копії статуту (положення) та документа, що підтверджує реєстрацію громадської організації (подаються одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо до зазначеного статуту (положення) та свідоцтва не вносилися зміни);
  • копія довідки про взяття громадської організації на облік у головному управлінні Державної фіскальної служби України в Миколаївській області; 
  • копія рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія протоколу засідання відповідного статутного органу громадської організації про обрання керівника, інших органів управління;
  • інформація про діяльність громадської організації, зокрема про досвід виконання програм протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, її матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення за підписом керівника або уповноваженої особи громадської організації, скріплена печаткою громадської організації (за наявності) за формою, наведеною в додатку 2 до Порядку;
  • опис проекту та кошторис витрат, необхідних для його реалізації (складається за формою, наведеною у додатку 3 до Порядку).

Громадська організація може подати також інші матеріали, які засвідчують її спроможність реалізувати відповідний проект.

Заява та відповідні документи складаються державною мовою.

Конкурсні пропозиції подаються департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації у друкованій та електронній формі за адресою м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.

Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2019 рік.

За додатковою інформацією можете звернутись до заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Жеванової Надії Андріївни за телефоном 0967269906.

***
Порядок:
https://drive.google.com/open…

Додаток 1:
https://drive.google.com/open…

Додаток 2:
https://drive.google.com/open…

Додаток 3:
https://drive.google.com/open…Всі новини  →