Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
24 Травня 2019

Олександр Кушнір оголосив конкурс на кращий проект зовнішнього вигляду басейну у Первомайську

Тема: Події

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Кушнір на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook оголосив про проведення конкурсу на кращий проект зовнішнього вигляду басейну у місті Первомайську.

Як зазначає Олександр Кушнір, долучатися до розробки цього проекту можуть усі бажаючі. Винагорода ж за проект-переможець становитиме 5 тисяч гривень.

Власні ескізи слід надсилати на електронну адресу - romanov161983@ukr.net. А після збору всіх пропозицій, разом з експертами будуть обрані найкращі проекти, які затим будуть винесені на голосування громади Первомайщини.

«Радію, коли активні громадяни, зокрема, молодь не чекають склавши руки, а роблять кроки до досягнення поставленої мети. Декілька місяців тому, під час спілкування з молоддю міста Первомайська, отримав прохання підтримати їх ініціативу щодо будівництва басейну в місті. За цей час нам разом вдалося домогтися включення проекту будівництва цього об’єкту до перспективного плану розвитку міста Первомайська на найближчі роки. По-інакшому й бути не могло, тому що ця ініціатива має величезну підтримку серед мешканців міста», - відзначає Олександр Кушнір.

За словами заступника голови облдержадміністрації перші кроки у цьому напрямку вже зроблено. Зокрема, кошти, необхідні для розробки проекту будівництва басейну в місті Первомайську, було проголосовано під час останньої сесії Миколаївської обласної ради.

«Первомайці заслуговують на те, щоб в їхньому місті з’явилися сучасні місця дозвілля, одним з яких повинен бути сучасний басейн!», - наголошує при цьому Олександр Кушнір.Всі новини  →