Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
31 Травня 2019

Життя людей понад усе: медикам Миколаївщини передано 13 сучасних автомобілів екстреної меддопомоги

Тема: Події

У п’ятницю, 31 травня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко спільно з депутатським корпусом Миколаївської міської та обласної рад передав 13 новеньких сучасних спеціалізованих автомобілів екстреної меддопомоги типу «В» до обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для порятунку людських життів (ФОТО).

«Радий всіх вітати. Дякую, що зібралися на, вважаю, важливий день. Громади Миколаївщини, об’єднавши бюджети міста Миколаєва і області, ми  ще раз в цьому році передаємо цю найкращу красиву техніку, яка буде використовуватися на користь Миколаївщини. Сподіваюсь, що багато з цих машин залишиться працювати в місті. Я дякую обласним депутатам, які підтримали Програму, я дякую депутатам міської ради», - прокоментував Олексій Савченко. 
 
Відзначимо, що автомобілі закуплені у рамках обласної Програми «Запобігання і лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» на загальну суму 29,9 млн грн, з яких 20 млн грн виділено за рахунок субвенції з міського бюджету м. Миколаєва, 5,5 млн грн - за рахунок обласного бюджету та 4,4 млн грн - за рахунок залишку коштів медичної субвенції.
 
Як зазначають представники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, поповнення парку швидких значно покращить якість та вчасність екстреної допомоги населенню Миколаївської області, в першу чергу сільським жителям, враховуючи специфіку віддаленості від спеціалізованих лікарень та віковий ценз, а також виходячи з того, що 50% від усієї кількості виїздів на виклики екстреної медичної допомоги (ЕМД) за номером «103» здійснюється саме мешканцями сіл та селищ.
 
Такі позитивні кроки щодо технічного переоснащення  обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  будуть продовжені і впродовж року. Додатково планується закупити ще 27 одиниць нових санітарних автомобілів, що дозволить оновити існуючий автопарк на 40%.
 
Нагадаємо, протягом 2018 року оновлено парк автомобілів екстреної медичної допомоги на 13 одиниць.


Всі новини  →