Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 Червня 2019

Бджолярі Миколаївщини отримають нові можливості для виходу на міжнародні ринки збуту

Тема: Події

На Миколаївщині стартувала реалізація проекту з розвитку і модернізації підприємництва в сфері бджільництва.

Офіційний старт реалізації проекту дали під час конференції «Інтенсифікація торгівлі і модернізація бджільництва, а також пов’язаних з ним секторів економіки» (ITM BEE BSB) за участі в.о. голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслава Боня, Президента РТПП Миколаївської області Ігоря Катвалюка, представників міжнародних партнерів: Асоціації Технопол Галац (Румунія), Агенції економічного розвитку Варни (Болгарія), Агенції розвитку Східного Причорономор’я (Туреччина), Бізнес-центру м.Кагул (Молдова).

«Сьогодні стартує Європейський проект, направлений на розвиток бджільництва в Чорноморському регіоні. Я радий, що Україну в цьому проекті представляє саме Миколаївщина. Хочу нагадати, що Україна входить в трійку світових лідерів з експорту меду і 9% всього українського меду виробляється саме в Миколаївській області. Вважаю, що бджолярам нашого краю стане в нагоді підтримка для виходу на міжнародні ринки», - прокоментував В’ячеслав Бонь.

Зазначимо, що проект впроваджується Миколаївською обласною державною адміністрацією спільно з Регіональною торгово-промисловою палатою Миколаївської області за підтримки Європейського Союзу через Спільну операційну програму транскордонного співробітництва ЄІС «Басейн Чорного моря 2014-2020». Загальний бюджет проекту складає 758 303 Євро, з прямим фінансуванням з боку Європейського Союзу у 697 638, 76 Євро.

Головною метою проекту є розвиток і модернізація підприємництва в сфері бджільництва, а також сприяння розвитку торгівлі і партнерства в регіоні басейну Чорного моря.Всі новини  →