Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Липня 2019

«Діти почуваються добре і знаходяться під постійним медичним наглядом», - Олександр Трайтлі про ситуацію в дитячому закладі відпочинку в селі Коблеве

Тема: Події

Днями Миколаївщину сколихнула новина про те, що у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Салют» в селі Коблеве виявлено дітей, хворих на кишкову інфекцію. Усім постраждалим своєчасно була надана необхідна медична допомога.

На сьогодні в лікарні залишаються 16 дітей, нових пацієнтів з вказаного закладу відпочинку немає. Діти почуваються добре і знаходяться під постійним медичним наглядом. Всі вони забезпечені медикаментами.

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі у вівторок, 2 липня, особисто відвідав Березанську ЦРЛ та ПДЗОВ «Салют» де поспілкувався з лікарями, дітьми, їх батьками та представниками Кам’янець-Подільської міської ради, які приїхали, щоб перевірити стан своїх підопічних.

«У закладі відпочинку виявили деякі проблеми побутового характеру. В зв’язку з цим надав відповідні доручення щодо усунення. Наразі Держпродспоживслужба та лабораторний центр взяли зразки продуктів на бактеріологічне дослідження. Подальші наші дії будуть залежати від отриманих результатів. Тримаю ситуацію на особистому контролі», - коментує Олександр Трайтлі.Всі новини  →