Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Ви вкладаєте у це душу: на Миколаївщині відбувся конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня»

05 Липня 2019

Тема: Події

5 липня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня».

Цього року на адресу конкурсного комітету надійшло 80 заявок на участь із 23 районних та міських організацій осіб з інвалідністю. Вперше беруть участь у конкурсі 11 осіб. 5 конкурсантів демонструють свої творчі здібності  вже одинадцятий раз.

Конкурс проводиться за такими жанрами як авторська пісня, поетичний твір та проза,  художнє та декоративно-прикладне мистецтво. З 2015 року в рамках конкурсу проводиться виставка творчих робіт осіб з інвалідністю, цей рік не став виключенням.

«Радий вітати усіх від імені Миколаївської обласної державної адміністрації. Дуже раді з того, що багато років поспіль ви ведете таку роботу. Мали нагоду ознайомитися з творчістю учасників конкурсу. У них відчувається глибина, зрозуміло, що ви вкладаєте у це душу. Маю надію, що всі залишаться задоволеними від участі у заході. Бажаю вам наснаги, творчих сил, успіхів і всього найкращого!», - звернувся до присутніх заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі.

Відзначимо, що організаторами заходу є департамент соціального захисту населення Миколаївської  облдержадміністрації, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, громадська організація „Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації „Союзу осіб з інвалідністю України”, департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького, Миколаївська обласна організація національної Спілки письменників України.

Переможці щорічно  отримують дипломи та грошові винагороди за рахунок виділених коштів з обласного бюджету за програмою «Безбар'єрна Миколаївщина».Всі новини  →