Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Миколаївщина відзначила День Військово-Морських Сил ЗСУ

07 Липня 2019

Тема: Події

З 2015 року в першу неділю липня в Україні відзначається День Військово-Морських Сил Збройних Сил України — професійне свято військовослужбовців і працівників Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

У неділю, 7 липня, святкування на Миколаївщині розпочалися з покладання квітів до меморіалу «Струни пам’яті» поблизу Миколаївської обласної державної адміністрації в пам’ять про військовослужбовців ВМС, які поклали свої життя на захист України.

Продовжились урочистості на річковому вокзалі, де молоді моряки урочисто склали Присягу на вірність народові України.

Привітав військовослужбовців ВМС України і виконувач обов’язків голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь:

«Від імені всієї Миколаївщини я щиро вітаю вас з вашим професійним святом. Для Миколаївців слова Військово-Морські Мили – це не просто слова, тому що майже вся історія міста Миколаєва тісно пов’язана з морським флотом та військовими моряками. В Миколаєві майже 100 років знаходилась штаб квартира Чорноморського флоту. Саме в Миколаєві на заводі «Наваль» було побудовано міноносець «Завидний», якій першим з кораблів підняв прапор України. Тому можна вважати, що саме з корабля, побудованого в Миколаєві почалась історія Військово-Морських Сил України. Серед вас зараз є ті, для кого війна на Сході України почалась ще з Криму і ми дякуємо вам за те, що ви залишись вірні народу України. Я дякую всім військовослужбовцям ВМС України за те, що ви ризикуючи своїм життям і здоров’ям робити все, щоб Україна залишалась вільною та незалежною. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав задля цього свої життя. Я щиро бажаю, щоб ви завжди повертались до дому живими та здоровими, мирного неба над головою, злагоди та сімейного благополуччя!», - сказав він.

Після офіційної частини свята, в обласному яхт-клубі стартувала перша парусна регата, приурочена до Дня ВМС ЗСУ.

Для усіх бажаючих сьогодні на річковому вокзалі діятиме екскурсія на кораблі ВМС ЗС України, огляд військової техніки та озброєння, майстер-класи та багато іншого. О 17:00 на річковому вокзалі розпочнеться святкова концертна програма.Всі новини  →