Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Миколаївщина взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань реформи освіти

09 Липня 2019

Тема: Події

У вівторок, 9 липня, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Трайтлі, заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко, представники департаменту освіти облдержадміністрації у відео режимі долучилися до участі у засіданні Координаційної ради з питань реформи освіти під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Йшлося про  підготовку до нового навчального року, особливо в контексті  матеріального забезпечення шкіл, закладів професійно-технічної освіти, підключень до мережі Інтернет, комплектації підручниками та створення центрів інклюзивної освіти.

«У нас не так багато часу на підготовку всієї інфраструктури до нового навчального року. Мова про впровадження принципів Нової української школи, формування доступності освіти. Все, що стосується дітей, має особливий пріоритет», – наголосив у ході засідання Володимир Гройсман.

Миколаївською облдержадміністрацією вживаються всі необхідні заходи для своєчасної підготовки навчальних закладів до нового навчального року, забезпечення доступу кожної дитини до якісної освіти.Всі новини  →