Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

«На ключових підприємствах області значно зменшено заборгованість по заробітній платі», - Олександр Трайтлі

11 Липня 2019

Тема: Події

Завдяки роботі проведеній Миколаївською облдержадміністрацією у співпраці з органами юстиції та фіскальною службою вдалося досягнути значного зменшення заборгованості по заробітній платі таких підприємств, як Миколаївський суднобудівний завод «Океан» та ДП «Миколаївський суднобудівний завод». 

Про це розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі під час засідання штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС рішень про стягнення заборгованості по аліментах та заробітній платі за участі заступника Міністра юстиції України Світлани Глущенко, голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, начальника Миколаївської юстиції Романа Возняка, директору Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька. 

В ході наради присутні обговорили проблемні питання та зупинилися на основних показниках щодо стягнення заборгованості з виплати аліментів та заробітної плати. 

«Раді вітати шановного заступника міністра на Миколаївщині. Останні законодавчі ініціативі, прийняті впродовж 1,5 років, принесли дуже багато користі, особливо що стосується питань захисту прав дітей. Зі свого боку, Миколаївська облдержадміністрація тісно співпрацює з виконавчою, фіскальною службами. При ОДА, адміністраціях районів у містах, районних адміністраціях діють комісії з питань виплати заборгованості із заробітної плати. Завдяки проведеним заходам нам вдалося суттєво зменшити заборгованість по ключовим підприємствам, таким як, суднобудівний завод «Океан» (майже на 18 млн. грн зменшено заборгованість по заробітній платі),  Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» (вдалося зменшити заборгованість майже на 10 млн. грн)», - сказав Олександр Трайтлі. 

Відмітимо, що лише за перше півріччя на Миколаївщині стягнули понад 80 млн грн аліментів на користь 8 тисяч дітей.  Стосовно виконання рішень суду щодо стягнення  заборгованості по заробітній платі: з початку року в регіоні стягнули понад 10,5 млн грн, що вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року.

 Всі новини  →