Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

В ОДА відбулося засідання обласного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 року

15 Серпня 2019

Тема: Події

У четвер, 15 серпня, в облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 року.

Участь у нараді взяли керівники районів та об’єднаних територіальних громад області, а також представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Присутні розглянули питання підготовки об`єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року в Вітовському, Вознесенському, Врадіївському, Доманівському, Єланецькому, Казанківському, Кривоозерському, Новоодеському, Первомайському та Снігурівському районах. Зокрема, мова йшла про готовність медичних та освітніх закладів до зимового періоду. Наразі підготовчі роботи знаходяться на завершальній стадії.

Також у ході засідання було повідомлено про результати роботи ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» за підсумками липня 2019 року в умовах дії ринку електроенергії.

Окремо обговорено фінансово-економічний стан ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за підсумками 7 міс. 2019 року та можливі виклики у плані стабільного постачання енергоносіїв в опалювальному сезоні 2019/2020 року.

 

 Всі новини  →