Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Вересня 2019

В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки проєкту регіонального плану управління відходами

Тема: Події

У четвер, 5 вересня, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи проведено засідання робочої групи з розробки проєкту регіонального плану управління відходами.

Присутні обговорили ситуацію з безхазяйними відходами за підсумками першого півріччя 2019 року. Відзначено, що за цей час згідно інформації, наданої РДА та органами місцевого самоврядування, було виявлено 330 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких наразі ліквідовано 317 (96%). Водночас, аналізуючи дані електронного сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» за зверненнями громадян, які надійшли протягом першого півріччя цього року виявлено 23 несанкціоновані сміттєзвалища, при цьому 10 з них вже ліквідовані.

Валентин Гайдаржи наголосив керівництву районів та об’єднаних територіальних громад на необхідності обов’язкової наявності розробленої програми ліквідації незаконних смітників.

Також про основні аспекти національної стратегії управління відходами  до 2030 року, національний та регіональний план управління відходами  до 2030 року розповів начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Олександр Каражей.

Він відзначив, що відходи – це одна з основних сучасних екологічних проблем, яка несе потенційну небезпеку для людей та навколишнього середовища. А стратегія покликана вирішити критичну ситуацію, яка склалася з утворенням, накопиченням, зберіганням, переробленням, утилізацією та захороненням відходів. Крім того, прийнята стратегія визначає основні напрямки державного регулювання у сфері поводження з відходами  в найближчі десятиліття.

Наразі робоча група займається питаннями фінансування розробки проєкту  Регіонального плану управління відходами на Миколаївщині до 2030 року.Всі новини  →