Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

У Вільному Запоріжжі урочисто відкрито новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини

09 Вересня 2019

Тема: Події

6 вересня у Вільнозапорізькій ОТГ урочисто відкрили  новозбудовану амбулаторію загальної  практики  сімейної медицини.

Про це інформують у Новобузькій районній державній адміністрації.

Участь у відкритті взяли керівники району та громади, медичний персонал районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а також жителі села.

Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських  бюджетів на загальну суму понад 8 млн грн. З обласного бюджету також виділено  400 тис. грн на будівництво під’їзної дороги до  самого приміщення  амбулаторії.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Вільне Запоріжжя, Показне, Новоюріївка, Максимівка,  Білоцерківка, Новохристофорівка, Лоцкіно,  Пархомівка , а це близько 2700 громадян.

В закладі встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань на суму 110 тис. грн. за державні кошти. Придбано   та встановлено телемедичне обладнання на суму 110 тис. грн, з них - 11 тис. грн –  співфінансування Вільнозапорізької ОТГ.

Окрім того, в рамках  реалізації державної програми «Сільська медицина для людей» подаровано службовий автомобіль для невідкладної допомоги.

«Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата», - відмітив  голова Вільнозапорізької ОТГ  Олександр Латій.

Завідуючий новозбудованою Вільнозапорізькою  амбулаторією Микола Меншій  у  своєму слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади, а Наталія Завальнюк зазначила,  що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.Всі новини  →