Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Вересня 2019

В ОДА відбулося чергове засідання енергетичного штабу

Тема: Події

У понеділок, 9 вересня, в облдержадміністрації за участі керівників енергетичних підприємств області, керівництва управління житлово-комунального господарства ОДА та керівництва Миколаївської міської ради відбулося засідання енергетичного штабу. 

На початку засідання присутніх поінформовано про те, що 12 вересня відбудеться нарада міністерства з питань розвитку громад та територій під головуванням міністра Альони Бабак щодо стану підготовки до опалювального сезону.

Керівниками теплопостачальних підприємств ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надана інформація про завершення виконання основного комплексу робіт до 1 жовтня поточного року. Частково розпочато заповнення теплових мереж.

Керівництвом Миколаївської міської ради надана інформація про те, що 10  вересня планується проведення засідання бюджетної комісії, де буде розглянуто питання надання фінансової підтримки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» для розрахунків за спожиту електричну енергію та погашення заборгованості по заробітній платі. Ситуація з розрахунками за спожиту електричну енергію на підприємстві залишається складною. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» заборгувало АТ «Миколаївобленерго» близько 15 млн грн і отримало попередження про обмеження електропостачання на об’єкти підприємства.

Керівництву Миколаївської міської ради рекомендовано розглянути це питання на засіданні міського штабу з підготовки до опалювального сезону, яке відбудеться вже цієї середи, та провести переговори з АТ «Миколаївобленерго» про відтермінування заходів з обмеження електропостачання об’єктів.

З боку керівництва департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради надана інформація про здійснення підписання договорів виконання робіт на 29 ліфтах, які були обмежені, внаслідок закінчення терміну експлуатації і планується, що робота зазначених ліфтів буде відновлена вже до кінця жовтня цього року.Всі новини  →