Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Вересня 2019

«ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ГАЗОМ НА ЗИМУ

Тема: Події

До 25 вересня  будь-який споживач газу, незалежно від стану його поточного рахунку, може придбати резерв газу на зиму по літній ціні - 5 995,53 грн за 1000 куб. м. Швидко та зручно оформити покупку можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua не виходячи з дому, або в Центрах обслуговування клієнтів-споживачів газу. За збереження придбаних запасів газу та стабільність ціни на них відповідає НАК «Нафтогаз України».

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Максимальний обсяг закупівлі газу за акційною літньою ціною  обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство.

У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ. 

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, незалежно від стану його особового рахунку*. Оформити покупку можна двома способами: онлайн в Особистому кабінеті 104.ua та офлайн у  ЦОК (центрі обслуговування клієнтів).

Для оформлення покупки газу в ЦОК, досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу і внести 100% оплату за куплений запас газу (у Миколаївській області - у будь-яких відділеннях Ощадбанку або Приватбанку).

Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці ЦОК нададуть своїм клієнтам інформацію про їхні обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди.

Користувачі ж Особистого кабінету 104.ua зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн за допомогою спеціально створеного калькулятора та оформити заявку і оплатити рахунок не виходячи з дому.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що діє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, можуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижче, ніж ціна акції.

*Увага! Скористатися акцією «Твоя енергонезалежність» відтепер можуть навіть ті споживачі, які мають борги за попередні періоди. Закуплений обсяг газу в рамках акції буде використовуватися ними лише в опалювальний період з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. Участь в акції не звільняє таких споживачів від необхідності погашення накопичених боргів за попередні періоди. Всі новини  →