Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

В ОДА обговорили хід готовності об’єктів до опалювального сезону

12 Вересня 2019

Тема: Події

У четвер, 12 вересня, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи провів нараду з керівниками енергопостачальних підприємств, представництвом міста Миколаєва та начальниками і директорами управлінь і департаментів ОДА, де присутні обговорили хід підготовки об’єктів житлової та бюджетної сфери до опалювального сезону.

За результатами наради надані рекомендації керівництву Миколаївської міської ради щодо прискорення вирішення питання надання фінансової підтримки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Окремо наголошено на необхідності прискорення робіт з повірки загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії та опрацювання механізму передачі їх у співвласність багатоквартирних будинків, оформлення актів готовності багатоквартирних будинків до опалювального сезону.

Керівникам енергопостачальних підприємств рекомендовано провести брифінг і надати споживачам інформацію про застосування пені згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» в разі несвоєчасної оплати послуг.Всі новини  →