Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

У Новому Бузі відзначили День фізкультури і спорту

13 Вересня 2019

Тема: Спорт

Перший заступник голови райдержадміністрації.виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк взяла участь в святкових заходах з нагоди відзначення Дня фізкультури і спорту.


Урочитсотсі розпочались парадом спортсменів району, де колону очолювали ветерани спорту , а завершували найменші майбутні спортсмени.


Кожна спортивна організація представляли свої досягнення. А найкращі представляли свої нагороди.


Наталія Володимирівна під час урочистої церемонії нагородила кращих тренерів, викладачів, студентів, спортсменів району. У своєму вітанні відмітила «Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.


Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!
Нехай для кожного жителя району і фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!»
А спортивна група підтримки ЗОШ № 1 подарувала присутнім чудову танцювально - музичну композицію.

Новобузький район: Всі новини  →