Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Вересня 2019

Миколаївську ОДА очолив Олександр Стаднік

Тема: Події

Головою Миколаївської обласної державної адміністрації став Олександр Стаднік. Новопризначеного очільника Миколаївщини представив помічник Президента України Андрій Єрмак у четвер, 19 вересня.

«Миколаївська область дуже важлива для України і ми дуже гарно сьогодні знаємо всі ті проблеми, які є. Віримо, що сьогоднішні призначення будуть вирішувати проблеми Миколаївської області. Ні для кого не секрет, що область є однією з найбільш криміногенних, проблем дуже багато. Ви про це знаєте, і про це говорив Президент, коли перебував з робочою поїздкою. Безумовно ми хочемо, щоб ті люди, які отримують сьогодні ці високі посади з першого дня, не чекаючи і не витрачаючи часу, приступили до роботи і почали виконувати свої обов’язки і вирішувати проблеми. Ці проблеми, це, в першу чергу – дороги.  Я думаю, що новий губернатор протягом місяця підготує програму по відновленню доріг у Миколаївській області. Це корупція, з якою ми боремося в Україні. Як Президент неодноразово говорив, що ми маємо дві війни – одна на сході України, і друга – війна з корупцією. Безумовно дуже важливо, щоб Миколаївщина стала тим місцем, куди почнуть заходити інвестиції, а для цього ми повинні зробити відповідний клімат і атмосферу, щоб українські та іноземні інвестори почали вірити, вкладати гроші», - відзначив помічник Президента України Андрій Єрмак.

Виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського він зачитав указ президента про призначення головою Миколаївської облдержадміністрації Стадніка Олександра Васильовича.

Олександр Стаднік висловив подяку Президенту за надану довіру та підтримку.

«Хочу звернутися до всіх і сказати одне – часи, які були до сьогоднішнього дня минули. Є завдання саме звичайне, яке несе за собою людяність, чесність, гідність. Хочу нагадати, що ми всі сьогодні стоїмо на початку нової історії. Я розумію, що дуже важкий буде шлях, але за всіма завданнями ми відповідаємо, насамперед, перед собою. Пріоритет для мене це всі люди, які мешкають в державі. Для мене немає своїх, чужих.  Для мене є пріоритет, як казав Президент Володимир Зеленський – кожен з нас Президент. Отже, хочу закликати всіх відійти від старих принципів і почати з себе», - наголосив Олександр Стаднік.

Він також відзначив, що посилено працюватиме у напрямку боротьби з кримінальною ситуацією в області.

«Хочу сказати всім з першого дня – часи кримінального минулого міста Миколаєва (ред. минули), я зроблю все з командою, яка може бути стара, може бути нова. Судити ви будете не по гарним словам, а судити будете по вчинкам», - сказав Олександр Стаднік.Всі новини  →