Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Жовтня 2019

На Миколаївщині підбили підсумки реалізації проекту щодо надання мобільної медичної і соціально-психологічної підтримки людям, що живуть з ВІЛ

Тема: Події

На території Миколаївської області протягом 2,5 років реалізується проект щодо надання мобільної медичної і соціально-психологічної підтримки ЛЖВ. За цей час заклади охорони здоров’я області та міста отримали технічну допомогу, проведено навчання медпрацівників з питань тестування на ВІЛ.

8 жовтня проведено прес-конференцію за підсумками реалізації проекту, в якій взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, заступник начальника міського управління охорони здоров’я Анатолій Бабін, лікарі обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, міських ЦПМСД, директора благодійного фонду «Баварський дім, Одеса» Марія Дегтяренко та радник Карл Вальтер, представників обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Серед важливих досягнень трирічного проекту – відкриття на базі Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг кабінету «Гарячої лінії» для телефонного консультування з питань ВІЛ-інфекції жителів області та міста, створення «Мобільної служби» для виїздів лікарів до пацієнтів додому за запитом ВІЛ-інфікованих осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно прибути до закладу охорони здоров’я.

«За час реалізації проекту проведено 60 триденних тренінгів «Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію з використанням швидких тестів пацієнтів за ініціативою лікарів та профілактика стигматизації людей, що живуть з ВІЛ», під час яких отримали теоретичні знання та практичні навички 623 лікаря та 676 медичних сестри Миколаївської області. Також для 224 соціальних працівників і 814 психологів та педагогів проведено 50 триденних тренінгів «Консультування з питань ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів та туберкульозу, профілактика стигматизації людей, які живуть з ВІЛ»», - розповів радник БФ «Баварський дім, Одеса» Карл Вальтер.

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації підкреслила важливість реалізації таких проектів на території Миколаївської області та запевнила, що є потреба у подальшій плідній співпраці з фондом у напрямку надання паліативної допомоги та освітніх програм. Медична допомога населенню Миколаївської області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.Всі новини  →