Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

В ОДА перевірили стан реалізації проєктів, які виконуюють ОТГ за кошти державної інфраструктурної субвенції

09 Жовтня 2019

Тема: Події

У середу, 9 жовтня, під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра відбулась онлайн-нарада з керівниками об’єднаних територіальних громад Миколаївщини щодо стану реалізації проєктів, що виконуються за кошти інфраструктурної субвенції з держбюджету у 2019 році.

Як зазначає Олександр Кушнір, на сьогодні в області реалізується 89 проєктів. Серед них капітальні ремонти, реконструкції та оснащення соціальних об’єктів (шкіл, дитячих садочків, будинків культури, адмінбудівель сільських рад), придбання спецтехніки для комунальних підприємств, ремонти доріг, реконструкції мережі вуличного освітлення, будівництва, реконструкції та облаштування системи водопроводу, розвідувально-експлуатаційних свердловин, водонапірних башт, виготовлення генеральних планів, планів зонування території тощо. Цьогорічна загальна сума державної субвенції становить 81 млн грн.

«Роботи виконуються у терміни і за належного контролю кошти будуть використані до кінця цього року в повному обсязі. Наголосив для керівників ОТГ, що спільними зусиллями і правильно організованою роботою всі об’єкти реалізуються вчасно і кошти не будуть повернені до державного бюджету як невикористанні», - коментує Олександр Кушнір.Всі новини  →