Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Щодо введення в експлуатацію амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги в селі Нечаяне Миколаївського району

09 Жовтня 2019

Тема: Події

У одному з місцевих інтернет-видань було опубліковано статтю, в якій наводиться коментар депутата Миколаївської обласної ради щодо роботи амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги у селі Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області, збудованої в рамках державної програми розвитку «Сільська Медицина».

Зокрема, в статті йдеться про те, що амбулаторія досі не введена в експлуатацію, а також не використовується автомобіль Renault Duster, закуплений для потреб амбулаторії.
Зазначена проблема виникла через небажання Нечаянської сільської ради приймати вищевказаний медичний заклад на баланс.

4 квітня 2019 року управлінням капітального будівництва Миколаївської ОДА до Нечаянської сільради було передано акт приймання-передачі. Підписаний акт до управління не повернувся. В зв’язку з цим 21.05.2019 на адресу Нечаянської сільської ради було направлено лист про вжиття термінових заходів щодо прийняття вищезгаданої амбулаторії на баланс для введення її в експлуатацію.

Окремо відзначимо, що тріщини в стінах, про які йде мова у вищезазначеній статті, виникли внаслідок несанкціонованих дій працівників Нечаянської сільської ради з переносу умивальника в будівлі амбулаторії.

Щодо автомобілю Renault Duster, ситуація протилежна. Своїм рішенням від 14.02.2019 р№6 Нечаянська сільська рада надала згоду на безоплатне прийняття зазначеного автомобіля у свою комунальну власність. Тому, здійснення організаційно-правових заходів щодо належного оформлення, а саме проведення реєстрації автомобіля, належить до повноважень Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.Всі новини  →