Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Жовтня 2019

9 підприємців з Миколаївщини отримали часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами в рамках відповідної обласної програми

Тема: Події

Про це стало відомо у середу, 9 жовтня, в ході  засідання конкурсної комісії з відшкодування відсоткових ставок за кредитами малого та середнього бізнесу під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Кушніра.

Свої проекти представили підприємства з Вознесенського, Миколаївського, Березанського, Новоодеського, Снігурівського районів і міста Миколаєва. Всі вони займаються переважно сільським господарством – тваринництвом, вирощуванням зернових, олійних та бобових культур, а також оптовою торгівлею продуктами харчування.

«Вкотре переконуюсь, що наша програма - дійсно ефективний інструмент підтримки малого та середнього бізнесу, адже підприємці отримали можливість реалізувати свій потенціал, розширити виробництво та підвищити конкурентоспроможність своєї продукції. До речі, минулого місяця у Мінекономрозвитку продемонстрували «Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області» як приклад кращого та найбільш успішного досвіду серед обласних програм!», - відзначає Олександр Кушнір.

Зазначимо, що в цьому році вже проведено два засідання конкурсної комісії. У квіті компенсацію отримали 12 підприємців, а у липні – ще 9. Всього на 2019 рік у обласному бюджеті на реалізацію програми передбачено 4 млн грн.

У 2017-2018 роках учасниками програми стали 73 підприємця, які за підтримки обласної влади створили 219 робочих місць та отримали 6 млн грн на розвиток і вдосконалення свого бізнесу.

«Учасники програми неодноразово зверталися з проханням продовжити дію цієї корисної Програми й надалі. Тому маю велику надію про продовження започаткованої справи по відшкодуванням відсоткових ставок за кредитами для підприємців, головною метою якої є створення нових робочих місць», - висловлює сподівання Олександр Кушнір.Всі новини  →