Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
23 Жовтня 2019

Учні Новобузької ЗОШ № 4 І – ІІ ступенів стали учасниками професіографічної екскурсії до товариства з обмеженою відповідальністю “Софія - Граніт”

Тема: Життя громади

В рамках профорієнтаційної акції «Палітра професій» та профорієнтаційного проекту «Професійний мікс», учні Новобузької ЗОШ № 4 І – ІІ ступенів стали учасниками професіографічної екскурсії до товариства з обмеженою відповідальністю “Софія - Граніт”, яке працює на території Новобузького району (с. Софіївка). ТОВ "Софія-Граніт" у Миколаївській області представляє роботу добувної промисловості, продукція якого така необхідна для сфери будівництва.
З роботою підприємства учнівську молодь ознайомили керуюча роботою асфальтного заводу Олена Терещенко та інженер з охорони праці Оксана Кургузова. «На нашому підприємстві виокремлюються такі напрямки роботи як видобування породи та її переробка, виробництво асфальту та бетону з видобутого матеріалу, проведення аналізу виготовленого асфальту та бетону в лабораторії, ремонт доріг з виготовленого підприємством матеріалу та обслуговування діяльності кар’єру. Для забезпечення безперебійної роботи підприємства нам необхідні працівники за такими професіями як: машиніст навантажувача, електрик, електрослюсар, машиніст катку, машиніст асфальтоукладника, дробильник, водій автотранспортних засобів, апаратник асфальтобетонного заводу та інші фахівці за потребою, в залежності від виконання робіт. Навчання фахівців вузького спрямування відбувається за рахунок підприємства в Кременчузі, Первомайську та безпосередньо на підприємстві» - зазначила Олена Терещенко.
Учні ознайомились із результатами роботи дробильника – спостерігали за роботою дробильно-сортувальної установки. Дізнались про етапи виробництва асфальту: просіювання компонентів майбутньої суміші, подрібнення в дробильних установках, подання в сушильний барабан, відправлення в міксер, додавання бітуму. «Щоб йти в ногу з часом, ми використовуємо високоякісну техніку і технології – в подальшому – це використання досвіду та технологічних розробок Німеччини» - поінформувала учнівську молодь Оксана Кургузова.
Аналіз якості виготовленої продукції відбувається в лабораторії. «Лаборант на щебкар’єрі - це ще одна актуальна і перспективна професія за якою б ми рекомендували учнівській молоді навчатись і працювати. Лаборант виконує за затвердженими методиками аналізи, випробування, виміри сировини, проводить відбір проб за схемами технологічного процесу діючого виробництва» – звернула увагу школярів Олена Терещенко. Україна має високий потенціал з виробництва та експорту щебеню – а це робочі місця» - навчайтесь і працюйте в Україні – констатувала Оксана Кургузова.

Новобузький район: Всі новини  →