Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
24 Жовтня 2019

«Вважаю це неприпустимим», - голова ОДА про бездіяльність чиновників Вітовського району у справі передачі шкільного автобуса громаді села Капустине

Тема: Події

У четвер, 24 жовтня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, реагуючи на численні повідомлення про невиконання доручення Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення учнів села Капустине Вітовського району Миколаївської області шкільним автобусом особисто зустрівся з активом громади.

Справа в тому, що ще 29 серпня цього року 19 районів та ОТГ області отримали 24 нових шкільних автобуси, в тому числі і Вітовський район. На жаль, районна рада відмовилась взяти транспортний засіб на баланс, тим самим унеможлививши передачу його безпосередньо громаді села Капустине.

Як виявилось в ході візиту Олександра Стадніка, керівництво Вітовської РДА протягом цих двох місяців не вживало заходів задля виходу із ситуації, що склалася.

«Вважаю дії керівництва Вітовської РДА, Вітовської райради неприпустимими. Особисто беру під контроль це питання. Будуть вжиті жорсткі заходи реагування», - зазначив очільник облдержадміністрації.

Варто відзначити, що візит голови ОДА змусив керівника Вітовської райдержадміністрації поспіхом шукати шляхи компромісу. Прозвучала обіцянка, що не пізніше ніж 15 листопада районною радою буде прийняте позитивне рішення із врахуванням потреб жителів села Капустине, діти яких здебільшого навчаються в обласному центрі.Всі новини  →