Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Листопада 2019

В ОДА проведено нараду з керівниками енергопостачальних підприємств області

Тема: Події

У понеділок, 4 листопада, в облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками енергопостачальних підприємств під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи.

У ході наради відзначено, що у цілому опалювальний сезон на Миколаївщині розпочався без ускладнень та своєчасно, зважаючи на зниження температурних показників. Наразі практично завершено пуск тепла до об’єктів соціальної сфери. Представниками ПрАт «Миколаївська ТЕЦ» поінформовано, що протягом 1-2 днів відбудеться повне підключення споживачів у Миколаєві.

Піднімалися окремі питання щодо передачі об’єктів соціальної сфери на баланс новоутворених територіальних громад, у тому числі це пов’язано з передачею котелень, вузлів обліку споживання енергоносіїв. Досягнуто домовленості щодо проведення окремої наради з вищевикладеного питання з метою з’ясування позиції ОТГ та енергопостачальних підприємств.

Крім того, представники департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради доповіли про введення в роботу 14 ліфтів, експлуатація яких була припинена з боку управління Держпраці в Миколаївській області, продовжуються роботи ще на 13 об’єктах до кінця листопада.

ПАТ «Миколаївобленерго» поінформовано про завершення на цьому тижні робіт з будівництва незалежної лінії електропередач в селі Луч Шевченківської ОТГ, що дозволить виключити з схеми електропостачання відомчі об’єкти електроенергетики концерну радіомовлення і телебачення.

Насамкінець, керівництву Миколаївської міської ради рекомендовано опрацювати заходи з підтримки ПрАт «Миколаївська ТЕЦ» щодо ремонту і реконструкції теплових мереж через включення окремих заходів до відповідної цільової міської програми з метою створення умов фінансування у 2020 році, а також рекомендовано поповнити міський матеріальний резерв для оперативного надання можливої підтримки товариству, пов’язаної з ліквідацією аварійних ситуацій.Всі новини  →