Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Олександр Стаднік вручив рятувальникам сертифікат на техніку та спеціальне аварійно-рятувальне обладнання

07 Листопада 2019

Тема: Події

У четвер, 7 листопада, голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік взяв участь в практичних відпрацюваннях, що проводились ГУ ДСНС України в Миколаївській області з метою перевірки готовності особового складу та спецтехніки на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду, забезпечення роботи в складних погодних умовах.
Під час урочистого відкриття заходу Олександр Стаднік вручив рятувальникам сертифікат на техніку та спеціальне аварійно-рятувальне обладнання.

Так, відповідно до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Миколаївської області на 2019-2023 роки ГУ ДСНС України в Миколаївській області відтепер має в користуванні гідроцикл, 6-місний гумовий човен з двигуном, підводний металошукач Fisher CZ-21, обладнання (персональні системи попередження і безпеки), система відеоспостереження (роботизована ІР камера із оптичним зумом, відеореєстратор, Cloud (збереження даних), конференцкамера Logitech, Meet Up, Conference Cam; персональний комп’ютер HP260G2DM, монітор. Також на суму 600 тис. грн. поповнено матеріальний резерв області з пально-мастильних матеріалів.

«Радий особисто вручати сертифікат рятувальникам Миколаївщини на відповідну техніку та обладнання, яке спроможне своєчасно забезпечити підрозділи якісним телекомунікаційним зв'язком, допомогти у виконанні першочергових робіт з рятування людей на водній акваторії, проведенні спеціальних заходів з розмінування території нашого краю. Сподіваюсь, що ці надбання допоможуть у вашій нелегкій праці по виконанню завдань за призначенням», - сказав голова Миколаївської ОДА.

Зазначимо також, що в ході практичних відпрацювань було вручено нагороджено переможців конкурсу серед рятувальних підрозділів області «На краще оснащення спеціального аварійно-рятувального автомобіля».Всі новини  →