Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Листопада 2019

Відбулося чергове засідання наради з керівниками енергопостачальних підприємств Миколаївської області

Тема: Події

У понеділок, 11 листопада, під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулося засідання наради з керівниками енергопостачальних підприємств.

У ході зібрання надана інформація про практичне завершення підключення споживачів до систем централізованого теплопостачання, крім окремих житлових будинків, де проводяться ремонтні роботи.

З боку теплопостачальних підприємств повідомлено про виникнення касового розриву в зв’язку з початком опалювального і сезону і нестачі обігових коштів для розрахунків за природній газ, так і своєчасної виплати заробітної плати.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», зокрема, звернулося до Миколаївської міської ради щодо надання фінансової підтримки на 16 млн грн, хоча до кінця поточного року прогнозований обсяг касового розриву складає щонайменше 35 млн грн.

З боку Миколаївської міської ради надана інформація, що 24 прилади обліку теплової енергії багатоквартирних житлових будинків потребують проведення термінового ремонту і вже відправлені на відповідні заводи-виробники. У зв’язку з цим, теплопостачальним підприємствам надано доручення по зазначених житлових будинках здійснити перерахунок у разі виникнення можливих аварійних ситуацій і перерв у наданні послуг споживачам, щоб забезпечити соціально справедливі нарахування за сплату теплової енергії.

З боку МКП «Миколаївводоканал» поінформовано про проведення зустрічі в Міністерстві розвитку громад та територій України щодо реалізації проєкту розвитку і реконструкції систем водопостачання і водовідведення м. Миколаєва за участі кредитних ресурсів Європейського інвестиційного банку. На нараді досягнуто домовленостей з національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо поетапного приведення діючих тарифів до рівня стовідсоткової вартості послуг з урахуванням необхідності повернення кредитних ресурсів. (Довідково: МКП «Миколаївводоканал» до кінця поточного року необхідно сплатити близько 12 млн грн за користування кредитними коштами, а ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» - 10 млн грн).

АТ «Миколаївобленерго» надана звітна інформація про те, що згідно інвестиційної програми на 2019-й рік завершені роботи з будівництва незалежної лінії електропередач в селі Луч Вітовського району. Це дозволило відключитися від мереж «Херсонобленерго» і забезпечити подачу споживачам  виключно по мережах АТ «Миколаївобленерго».Всі новини  →