Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
03 Грудня 2019

Роз’яснення щодо розподілу коштів на придбання житла дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування

Тема: Події

 

Миколаївській області додатково з державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України   виділені додаткові кошти у сумі 13,9 млн гривень, що дає змогу забезпечити житлом орієнтовно 35 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших осіб з їх числа.

З метою ефективного використання додаткових коштів з державного бюджету облдержадміністрацією було ініційовано засідання комісії для прийняття рішень щодо розподілу коштів субвенції  для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Разом з цим, на початку роботи комісії, учора, 2 грудня, її членами, радником голови обласної ради Оксаною Корсак та депутатом обласної ради Ганною Воронок були висунуті звинувачення до інших присутніх членів комісії  в нібито підміні змісту тексту протоколу № 2 від 28.08.2019 - 29.08.2019.

Під час роботи, кожному члену комісії надавались проєкти протоколів для ознайомлення та внесення уточнень їх змісту. Саме копію попередньої, робочої версії проєкту протоколу, не підписаного всіма членами комісії, і демонструвала Оксана Корсак на відео, розміщеному в ЗМІ, яка візуально відрізняється від остаточного варіанту протоколу, що підтверджується присутніми на засіданні комісії. Останню доопрацьовану редакцію протоколу, із врахованими зауваженнями усіх членів комісії та безпосередньо Оксани Корсак, підписали всі члени комісії.

Рішення Комісії щодо розподілу коштів приймалось відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада  2017 року № 877, пропорційно до потреби (але не менш як для придбання одного житлового приміщення для дітей або виплати грошової компенсації). Зазначений розподіл був розглянутий також на засіданні постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестиції 07.10.2019 та затверджений рекомендаціями № 10.

На підставі зазначених протоколів та рекомендацій постійної Комісії обласної ради було прийнято розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації вiд 01 листопада 2019 № 494-р щодо розподілу коштів. Текст розпорядження та додатку до нього викладено на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації: http://www.mk.gov.ua/ua/oda/order/?doc_id=16610

Від жодного члена комісії ні до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, ні до служби у справах дітей  облдержадміністрації зауважень щодо розподілу коштів не надходило, оскільки рішення на засіданнях комісії приймалось відкрито, спільно з усіма членами комісії.

Крім того, на засіданні комісії 2 грудня заступник голови  комісії запропонувала присутнім надати ґрунтовну інформацію яким чином здійснювався розподіл коштів по кожній адміністративно-територіальній одиниці, але Оксана Корсак та Ганна Воронок проігнорували зазначену пропозицію.

Такі дії представників Миколаївської обласної ради Оксани Корсак та Ганни Воронок призводять до блокування роботи комісії, наслідком чого може стати втрата 35 особами з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, іншими особами з їх числа можливості реалізації свого права на отримання житла.

 

За інформацією департаменту соціального захисту населення та служби у справах дітей Миколаївської ОДАВсі новини  →