Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Олександр Стаднік представив голову Вітовської районної державної адміністрації

27 Грудня 2019

Тема: Події

У четвер, 26 грудня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік представив новопризначеного очільника Вітовської РДА Юрія Дзюбу.

Очільник області побажав новому голові РДА успіхів у роботі та нагадав, що першочерговим для нього має бути добробут жителів Вітовщини.

«Юрій Миколайович скористався можливістю, що надає програма Президента України Володимира Зеленського LIFT. Відбір був чесний й неупереджений. Поставив перед Юрієм Миколайовичем ряд завдань, які є пріоритетними та стосуються дорожньої інфраструктури, будівництва та приведення до існуючих норм соціальних об’єктів таких, як школи, дитсадки, лікарні тощо. Виконання поставлених завдань будемо контролювати, але й допомагати також будемо, адже тільки працюючи єдиною командою зможемо зробити Миколаївщину заможною та сильною!», - прокоментував голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік.

У своєму виступі новопризначений голова РДА наголосив, що несе велику відповідальність за роботу, за те, що буде відбуватися в районі та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Зазначимо, що Юрія Миколайовича Дзюбу призначено головою Вітовської районної державної адміністрації Розпорядженням Президента України №581/2019-рп від 23 грудня 2019 року.Всі новини  →