Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Січня 2020

До громад Миколаївщини передано 4 спецавтомобілі для перевезення осіб з інвалідністю

Тема: Події

У п’ятницю, 10 січня,  на площі перед Миколаївською обласною державною адміністрацією відбулася урочиста передача автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату до чотирьох об’єднаних територіальних громад Миколаївської області - Веселинівської, Коблівської, Казанківської та Чорноморської. ФОТО. 

Привітали керівництво громад голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік,  радник міністра соціальної політики з питань реабілітації дітей з інвалідністю Оксана Астрова та директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Єльчієва.

Олександр Стаднік відзначив, що для Миколаївщини передача автомобілів надзвичайно важлива і необхідна подія. Голова ОДА висловив сподівання, що область разом з усією країною й надалі продовжить роботу у цьому напрямку, забезпечивши комфортні умови для осіб з інвалідністю.

Очільник області передав ключі від автівок керівникам Веселинівської, Коблівської, Казанківської та Чорноморської ОТГ.

Опісля присутні ознайомилися з особливостями роботи спецавтомобілів.

Відзначимо, що у 2018 році Міністерством соціальної політики України запроваджено новий напрям щодо стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю. Цей напрям є вкрай важливим для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо людей на візках.

У липні 2018 року Доманівська селищна рада однією з перших в Україні отримала спеціально обладнаний автомобіль.  А в серпні 2019 року автомобілем забезпечено відділ з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

Загалом служби перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення діють у Вітовському районі, Миколаєві, Южноукраїнську та Новій Одесі, Доманівській об’єднаній територіальній громаді. Протягом  2019 року діючими службами надано послуги 2 589 особам з інвалідністю на загальну суму 534,91 тис. грн. Відтепер такі послуги надаватимуть й жителям Веселинівської, Коблівської, Казанківської та Чорноморської ОТГ. Всі новини  →