Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Тетяна Стахевич продовжила проведення робочих нарад щодо використання коштів ДФРР у 2019 році

14 Січня 2020

Тема: Події

У вівторок, 14 січня, виконувач функцій і повноважень голови облдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич продовжила проведення робочих нарад щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Сьогодні на порядку денному – підбиття підсумків використання коштів ДФРР на таких проєктах: реконструкція Воскресенської загальноосвітньої школи; реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки на КП «Миколаївський міжнародний аеропорт». Також обговорено реалізацію проєкту оновлення світлосигнальної системи аеродрому.

Тетяна Стахевич заслухала звітну інформацію від представників, відповідальних за реалізацію проєктів та покроковість подальшого проведення робіт.

Заступник голови ОДА доручила підготувати план заходів на поточний рік, аби рухатися за чітким алгоритмом при реалізації соціально важливих проєктів.  

Крім того, Тетяна Стахевич зауважила, що зустрічі в такому форматі відтепер відбуватимуться щомісяця. Це, в свою чергу, дозволить здійснювати контроль за ефективністю використання фінансів та якістю робіт. Всі новини  →