Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Січня 2020

На Миколаївщині виділено 3,4 млн грн на комп’ютеризацію закладів охорони здоров’я

Тема: Події

У цьому році відбувається зміна системи фінансування спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги (центральні районні, міські та обласні лікарні). В області вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу населенню надають 47 закладів, за станом на 11.01.2020 року всі вони перетворені на комунальні некомерційні підприємства.

Зазначимо, що облдержадміністрацією винесено на розгляд та підтримано сесією обласної ради виділення коштів на 2020 рік в сумі 3,383 тис грн для закупівлі комп’ютерного обладнання для закладів обласної комунальної форми власності.

Станом на 01.01.2020 забезпеченість комп'ютерами закладів вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівнів становить 51,5% (за станом на 01.12.2019 - 36,9%) від потреби та всі підключено до мережі Інтернет.

Таким чином, заклади охорони здоров’я готові до підписання договорів з НСЗУ.

Оснащення комп’ютерною технікою продовжується. Питання готовності медичних закладів до контрактування з Національною службою здоров’я України знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Закладам охорони здоров’я відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №1013-р для переходу на нову систему фінансування потрібно виконати певні умови:

- перетворення (автономізація) закладу охорони здоров’я у комунальне некомерційне підприємство (далі - КНП);

- отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, яка передбачає, зокрема, належне кадрове забезпечення закладу охорони здоров’я медичними працівниками відповідного освітнього і кваліфікаційного рівня залежно від обсягу та нормативів надання медичної допомоги, а також матеріально-технічну базу, яка відповідає вимогам галузевих стандартів надавача медичних послуг;

- забезпечення сучасним телекомунікаційним оснащенням (доступ до мережі Інтернет, необхідне програмне забезпечення, комп’ютерне та інше обладнання), здатним забезпечити функціонування електронної системи охорони здоров’я, електронних рецептів;

- реєстрація КНП в електронній системі охорони здоров’я е-Нealth;

- укладання договорів з Національною службою здоров’я України.Всі новини  →