Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Олександр Стаднік взяв участь в українсько-турецькому діловому форумі в рамках візиту Президента Туреччини п. Реджепа Тайїпа Ердогана в Україну

04 Лютого 2020

Тема: Події

У понеділок, 3 лютого, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік взяв участь в українсько-турецькому діловому форумі в рамках візиту Президента Туреччини п. Реджепа Тайїпа Ердогана в Україну.

Про це очільник області повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Для Миколаївщини важливим є налагодження роботи з іноземними партнерами. Досвід, сучасні ініціативи та підходи, ділові контакти та знайомство з передовими турецькими бізнес-компаніями – це лише частина вражень та роботи на українсько-турецькому діловому форумі в рамках візиту Президента Туреччини п. Реджепа Тайїпа Ердогана в Україну», - прокоментував голова ОДА.

За словами Олександра Стадніка, змістовне пленарне засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини, іноземних компаній, ряду міністерств, облдержадміністрацій, представників бізнес-кіл вже стали гарним стартом для ряду ініціатив в таких галузях як енергетика, інфраструктура, сільське господарства, промисловість, логістика.

«Миколаївська область продовжить напрацьовувати контакти з турецькою стороною, оскільки ще наприкінці січня мав зустріч з Послом Республіки Туреччина Ягмуром А. Гюльдере, керівниками турецьких холдингів Onur Group, Limak, Dogus Construction, які люб’язно погодилися неодмінно відвідати нашу область», - додав голова ОДА.Всі новини  →