Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Лютого 2020

В Україні презентували мобільний застосунок «ДІЯ»

Тема: Події

У четвер, 6 лютого, Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та Міністерство цифрової трансформації презентували мобільний застосунок «ДІЯ».

«ДІЯ» - це старт будівництва держави у смартфоні. Це те, про що ми мріяли: щоб держава була ефективною, майже непомітною, не створювала проблем, а навпаки була зручним сервісом», - сказав під час презентації Олексій Гончарук.

Вже зараз у додатку працюють е-посвідчення водія та свідоцтво для реєстрації (техпаспорт) для автомобіля. Крім того, вже цього року буде оцифровано послуги, за якими найбільше - 80% звернень людей. Зокрема, йдеться про реєстрацію ФОП, юридичних осіб, “е-Малятко”, послуг для перевізників і будівельників, а також послуг для власників авто. Решту державних послуг Уряд планує повністю оцифрувати протягом трьох років.

Відзначено, що Україна стала четвертою країною в Європі, де запустили електронні права і техпаспорт.

Крім того, Уряд запроваджує національну програму цифрової грамотності «ДІЯ: Цифрова освіта», яка за 3 роки має охопити 6 млн українців.

На презентації застосунку «ДІЯ» також побували голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік та керівник патронатної служби голови ОДА Марина Волошенюк.

«Держава у смартфоні – вже реальність! Подолання цифрової нерівності в Україні – амбітне завдання, яке нині реалізовується командою Президента. «ДІЯ» - це мрія кожного українця. Насправді, єдиний онлайн портал надання державних послуг громадянам – це зручно та швидко. Черги, очікування, нерви – все це відійде у минуле. Радий, що життя кожного з нас у цих аспектах стане легшим!», - поділився своїми враженнями на сторінці у мережі Фейсбук Олександр Стаднік.

Додамо, що відсьогодні всі охочі можуть завантажити додаток в App Store (https://apple.co/2uph1gb) та Google Play (https://bit.ly/31FQmIx).Всі новини  →