Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Лютого 2020

Народжене в Прибужжі слово Геннадія Борисова

Тема: Події

11 лютого в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч письменника, поета Геннадія Борисова з викладачами зарубіжної літератури і російської мови з циклу літературних вечорів “Народжене в Прибужжі слово”.

І хоча дебютна збірка автора з назвою з іронічною претензією на майбутнє визнання “Мале зібрання творів: вірші та проза” вийшла у 2014 році, сьогодні на його рахунку вже вісім книжок, які “народилися” у видавництві “Іліон” у чудовому оформленні та з ілюстраціями видатного художника Олексія Маркитана. Остання, 2019 року, збірка віршів і поем “Обратная сторона души”, проілюстрована фотографіями відомого Павла Деменського. Виявилося, що перший вірш (весь в один рядок) Г. В. Борисов написав у 6 років. Після закінчення середньої школи №13 працював на різних роботах і займався різними речами: “якщо їх перелічувати — потрібно чимало місця”. Але завжди для нього надважливою була творчість, в тому числі театральна і музична.

Він зізнався, що на укладання першої збірки вплинув... Ніцше. Більшість віршів збірки «Стуль: вірші для дітей» були створені під час поїздок у громадському транспорті. Геннадій, який завіршував навіть інструкцію з техніки безпеки на одному із підприємств міста, іронічно визнає: “В моїх книгах немає жодного слова брехні. Самі дурощі”. Це підтверджує і Володимир Гладишев, професор Національного університету ім. В. Сухомлинського, автор передмов до декількох книг: “Епатажність творчості Геннадія Борисова... підтримує зацікавленість до його творчості — а що він ще утне? Складається враження, що це ж питання цікавить і автора, який і у поезії, і в житті намагається дати відповідь”. Його незвична поетична творчість зі словами-вигадками навіть досліджена в магістерській роботі Кристіни Альохіної, випускниці МНУ ім. Сухомлинського.

Автор розповів про дружбу і співпрацю з Олексієм Маркітаном, почитав з рукопису “Рассказки в стихах”, запропонував власну інтерпретацію шекспирівського “Гамлета” у стилі реп. А підписуючи автографи, пожартував: “Письменники заробляють не гроші, а посмішки і сльози читачів”. Організатори і присутні натомість побажали Геннадію Борисову читачів-фанатів, великих накладів і гідних гонорарів.

 


Всі новини  →