Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Олександр Стаднік з робочим візитом побував на Первомайщині

13 Лютого 2020

Тема: Події

У середу, 12 лютого, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік відвідав ряд соціально важливих об’єктів у Первомайському районі та поспілкувався з місцевою громадою.

Очільник області відвідав сільську амбулаторію в с. Підгородня на Первомайщині.

«Сказати, що я був вражений станом об’єкту – це не сказати нічого. Ще не минуло й року, а амбулаторія вже має ряд недоліків, зокрема тріщини на стелі та стінах майже в усіх приміщеннях. Зауважень дуже багато. Керівництву району дав доручення розібратися та усунути всі зауваження. Крім того, дізнався про нецільове використання сільським головою автомобіля, наданого в користування амбулаторії. Ситуація та ж сама – автівка має використовуватися тільки за потребою і тільки для того, щоб надавати жителям медичну допомогу!», - прокоментував голова ОДА.

Наступний об’єкт, де побував голова ОДА - сільська амбулаторія ЗПСМ у с. Синюхин Брід після капітального ремонту.

«Гадаю тепер жителям громади та працівникам установи буде набагато краще, приємніше та зручніше надавати і отримувати медичні послуги. Впевнений, що спільно по всій області зможемо забезпечити людей базовими, необхідними послугами та речами. Громада заслуговує на краще!
Враховуючи негативний досвід з ситуацією, що склалася в амбулаторії в селі Підгородня – через певний час повернуся та перевірю якість робіт»
,- акцентував Олександр Стаднік.

Голова ОДА також повідомив, що мав  честь взяти участь у відкритті міні-футбольного поля на території Синюхинобрідського закладу середньої загальної освіти.

«Це дійсно гарна подія, адже розвиток спортивної інфраструктури – прямі інвестиції в майбутнє наших дітей. Порадували громаду також і подарунком від народного депутата України Олександра Пасічного – футбольними м’ячами», - відзначив голова ОДА.

Окрім цього, очільник області відвідав Синюхинобрідський дошкільний навчальний заклад ”Малятко” (ясла-садок) та Синюхинобрідську загальноосвітню школу, де доручив привести до ладу пожежну безпеку, оскільки від цього напряму залежить життя дітей та працівників закладів.

«Загалом обговорили питання можливого будівництва нового дитячого садка у селі – комфортного та сучасного. Щодо школи – шукаємо шляхи, щоб залучити кошти для ремонту», - повідомив Олександр Стаднік.

Насамкінець, голова ОДА зустрівся з громадою села Синюхин Брід.

«Відверто поспілкувалися щодо болючих питань, які наразі турбують місцевих жителів.Це, насамперед, стосується несплати заробітної плати місцевим кар’єром працівникам. Дав доручення розібратися з ситуацією. Люди мають отримати чесно зароблені кошти. Також почув про проблему з електропостачанням, яку жителі пов’язують зі старими електричними опорами, що потребують заміни. Спробую допомогти. Зі свого боку облдержадміністрація готова надати усю посильну допомогу для розвитку громади. Ми повинні працювати однією командою, аби рівень нашого життя був комфортнішим», - зауважив Олександр Стаднік.Всі новини  →