Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Лютого 2020

В ОДА обговорили питання готовності медичних закладів області до початку процесу укладення договору з НСЗУ

Тема: Події

У четвер, 13 лютого, під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Стадніка, відбулася робоча нарада  з керівниками районів, міст,  закладів охорони здоров’я, за участю представників Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України.
 
Головна мета зустрічі  - надання інформаційної, консультативної та юридичної  підтримки медичним закладам Національною службою здоров’я України, в умовах подальшої трансформації системи охорони здоров'я та  впровадження в повному обсязі програми медичних гарантій в регіоні у 2020 році.
 
 
«Миколаївська область готова до співпраці з Національною службою здоров’я України. Всі заклади/підприємства системи охорони здоров’я області, які надають первинну медичну допомогу, вже перейшли на нову систему фінансування, виконавши всі умови та уклавши договори з НСЗУ. Триває процес укладання декларацій з населенням. На сьогодні укладено вже 797 910 декларацій, що становить 71,01% та перевищує загальноукраїнський показник (69,67%)», - зазначив Олександр Стаднік на початку заходу.
 
Окрім того він повідомив, що наразі спеціалізовану медичну допомогу в області надають 47 закладів/КНП системи охорони здоров’я, які на 100% автономізовані (перетворені у КНП) та зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я. З 47 закладів/КНП 36 отримали ліцензію для провадження господарської діяльності з медичної практики. Чотири новостворені центри обласної комунальної власності отримають ліцензії в І кварталі 2020 року.
 
 
З метою надання інформаційної, консультативної та юридичної допомоги керівникам медичних закладів, фахівцями Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України надані роз’яснення  з питань  підготовки медичних закладів до початку процесу укладення договору з НСЗУ, доведена інформація щодо пакетів медичних послуг, проведення консультацій з приводу відповідності закладу вимогам до пакетів послуг, реєстрації в електронній системі охорони здоров’я та подачі заяви на укладення договору з НСЗУ.
 
Наприкінці зустрічі всі присутні мали змогу поставити питання експертам.


Всі новини  →