Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Лютого 2020

Тетяна Стахевич привітала ветеранів війни в Афганістані – пацієнтів обласного клінічного госпіталю ветеранів з прийдешнім Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Тема: Події

14 лютого, з нагоди прийдешнього Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Тетяна Стахевич привітала ветеранів війни в Афганістані – воїнів інтернаціоналістів, які перебувають на лікуванні в обласному клінічному госпіталі ветеранів.

Заступник голови ОДА передала учасникам зустрічі цінні подарунки від обласної влади та Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану.

 «Напередодні визначної дати хочу побажати всім вам міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя. Ваші подвиги і вчинки говорять самі про себе. Миколаївська обласна державна адміністрація робить все для захисту ваших прав і інтересів. В області діє програма «Турбота», яка дозволяє надавати вам допомогу, як грошову, так і для забезпечення житлом. Крім того, на загальнодержавному рівні існує багато соціальних пільг для воїнів-інтернаціоналістів», - привітала присутніх Тетяна Стахевич.

Голова Миколаївської обласної організації воїнів-інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей зазначив, що завдяки зусиллям обласної влади та громадськості, нарешті вдалось досягнути взаєморозуміння між Миколаївською облдержадміністрацією та ветеранськими громадськими організаціями.

Нагадаємо, що 7 лютого між Миколаївською ОДА та Миколаївською обласною організацією воїнів-інтернаціоналістів та запасу було підписано Меморандум про взаємодію і співробітництво.

Довідково:
На території Миколаївської області проживає 2870 учасників бойових дій, які брали участь у бойових діях в республіці Афганістан, в тому числі - 463 особи з інвалідністю внаслідок війни.

Для підтримки та соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав В Миколаївській області діє Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.

В рамках виконання програми в обласному бюджеті передбачено кошти для надання одноразової допомоги сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, інвалідам війни в Афганістані до річниці виведення військ з Афганістану (2600 грн. на 1 особу).Всі новини  →