Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Визначено склад робочих груп, що займатимуться підготовкою проєктів соціально-економічного розвитку Миколаївщини

14 Лютого 2020

Тема: Події

У четвер, 13 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Стахевич провела чергову робочу зустріч з членами Миколаївської регіональної платформи реформ.

Як було попередньо домовлено, представниками платформи наразі вже створені робочі групи, які займатимуться напрацюванням проєктних пропозицій соціально-економічного розвитку області за напрямками: промисловість (машино- і суднобудування, судноремонт), сільське господарство і переробка продукції, інфраструктура, легка промисловість, туризм і рекреація, будівництво.

У ході зустрічі обговорювались кандидатури координаторів груп за кожним напрямком діяльності, які здійснюватимуть оперативну комунікацію з партнерами та органами місцевого самоврядування, а також склад груп, до яких мають увійти науковці, медійники, представники громадських організацій та бізнесу.

Тетяна Стахевич акцентувала на важливості спільної роботи представників влади, бізнесу і громадськості для соціально-економічного піднесення Миколаївщини.

Заступник голови ОДА закликала присутніх до активної роботи над розробкою Плану заходів на 2021-2023 роки Стратегії розвитку Миколаївської області на 2021-2027 роки та запропонувала надавати свої пропозиції проєктних ідей департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації до 23 лютого 2020 року. Подані проєктні ідеї, розглядатимуться тематичними експертними групами.Всі новини  →