Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відкрили інтерактивний музей історії театру

22 Травня 2020

Тема: Події

У п’ ятницю, 22 травня, відбулось урочисте відкриття відновленого театрального музею в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Захід присвячений 85-річчю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

На відкритті музею театру були присутні перший заступник голови облдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови облдержадміністрації Сергій Бичков,  міський голова Олександр Сєнкевич.

Сергій Бичков виступив з вітальним словом та побажав успіхів колективу театру.

Після урочистої частини присутнім провели екскурсію новим музеєм.

Довідково

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі в приміщенні аrt-центру створено інтерактивний музей історії театру. Експозиція складається зі стендів, на яких розміщена інформація щодо історії будівлі і колективу театру, фотографії окремих працівників та вистав різних часів, а також сучасного періоду. Тумби заклеєні афішами, серед стендів розміщено реквізит з вистав та костюми, які можна роздивитися, приміряти. Екскурсія проводиться у відеорежимі.

Проект реалізовано за ініціативи директора-художнього керівника театру Артема Свистуна. У команду створювачів увійшли художники Федір та Вероніка Іваницькі, які безпосередньо займалися розробкою інтер’єру та дизайну стендів, керівник літературно-драматургічної частини Марина Васильєва, художник-постановник Олена Рикусова, головний інженер Віктор Червяков, начальники цехів театру. Консультантами з відбору та розміщення експонатів виступили начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров і старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею Сергій Піскурьов.Всі новини  →