Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Квітня 2014

Миколаївська ОДА забезпечила переселенців телевізорами та чайниками

Тема: Події

5 та 6 квітня голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук відвідав кримських військовослужбовців та їх сім’ї, які розмістилися в санаторіях «Перемога» (м. Миколаїв) та «Борисфен» (м. Очаків).

Керівник області ознайомився з умовами проживання переселенців та зазначив: «Нам би хотілося, щоб ви відчували себе, як вдома, відчували себе рідними, обігрітими, нагодованими. Ми розуміємо, що ви виїхали з нажитих місць, зі своєї землі, так що навіть перебування тут для вас некомфортне. Але ми постараємося зробити все, щоб ви відчули комфорт і затишок. Ви наші захисники, ви люди, які виконали свій обов'язок».

Микола Романчук приїхав в гості не з пустими рукам, привіз кримчанам сучасні телевізори і електричні чайники, щоб якось скрасити військовослужбовцям та членам їх сімей проживання в санаторіях.

Зазначимо, що до Миколаївщини прибуло близько 430 кримчан, всього ж на розгляді перебуває понад 800 заяв від переселенців з АР Крим та м. Севастополь. Миколаївський регіон на сьогоднішній день займає друге місце в Україні по кількості переселенців, які прибули з  Криму.Всі новини  →