Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

В Миколаївській ОДА окреслили дії з відновлення руху Пересадівським мостом

18 Липня 2018

Тема: Події

У середу, 18 липня, заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи провів оперативну нараду щодо ремонту понтонного мосту через ріку Інгул в селі Пересадівка Вітовського району, який було пошкоджено внаслідок руху великовантажного автотранспорту.

Днем раніше Валентин Гайдаржи здійснив позапланову перевірку ходу робіт з забезпечення проїзду через міст легкового автотранспорту. Наразі триває відкачка води із затопленого понтону.

В ході наради було встановлено порядок дій для тимчасового підтримання мосту в робочому стані. Така необхідність існує, поки розробляється проектна документація по будівництву стаціонарного мосту замість існуючого понтонного.

«Головним для нас є безпека людей, які користуються Пересадівським мостом. Тому необхідно в найкоротші строки якісно виконати ремонт пошкодженого понтону, щоб люди могли без остраху пересуватись. Міст повинен функціонувати, поки нами розробляється проектна документація для будівництва стаціонарного мосту», - наголосив Валентин Гайдражи.

Так, в ході обговорення було визначено, що затоплений понтон потребує ремонту із застосуванням спеціальної техніки. Наразі вживаються заходи із залучення такої техніки.

Таким чином, за дорученням Валентина Гайдаржи, до моменту коли зазначена техніка буде залучена, на мосту триватиме відкачка води з затопленого понтону. Всі підготовчі процеси, необхідні для ремонту триватимуть близько тижня. Після цього міст буде перекрито на період відновлення пошкоджених елементів. Про час виконання ремонтних робіт та перекриття проїзду буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що з 3 липня перекрито рух мостом для великовантажних транспортних засобів.

Враховуючи аварійний стан мосту через р.Інгул в селі Пересадівка Вітовського району, Миколаївська облдержадміністрація звертається до власників легкового автотранспорту з проханням скоротити або утриматись від руху мостом до повного завершення ремонтних робіт та користуватись альтернативним шляхом через трасу Н-14 (Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв).

 Всі новини  →