Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Єдиний медичний простір в порятунку життів

21 Листопада 2019

Тема: Події

19 листопада о 12:00 в пологовий будинок № 2 м. Миколаєва бригадою Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф доставлена вагітна віком 38 років на 39 тижні вагітності в тяжкому стані, без свідомості, з вираженим загрудинним болем. Медикоментозна знеболююча терапія була неефективною.

Хвора терміново проконсультована головним міським експертом з кардіології та головним міським експертом з неврології, терміново проведені всі необхідні обстеження та запідозрено діагноз аневризми аорти.

Вже о 13:00 адміністрацією організовано переведення пацієнтки до обласної клінічної лікарні, де діагноз було підтверджено проведенням УЗД та комп’ютерною томографією.

О 14:00 реанімобілем консультативного відділу Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги, який придбано в 2019 році за бюджетні кошти, в супроводі мультидисциплінарної команди медиків: анестезіолога Михєєва С.О., акушер-гінеколога Остапенко В.В. та фельдшера, за 6 годин вагітна доставлена до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, де була екстрено прооперована. Шляхом кесарева розтину народилася жива доношена дівчина масою 3,300 г.

Завдяки злагодженій роботі міських та обласних закладів оперативно встановлено діагноз та доставлено пацієнтку до високоспеціалізованої клініки.

Життю дитини нічого не загрожує, мама очікує на другу чергу оперативного втручання. Бажаємо їй якнайшвидшого одужання! Дякуємо за професійність медичним працівникам, які брали участь в наданні медичної допомоги пацієнтці, а владі - за увагу до вирішення багатьох медичних проблем, які забезпечують професійну майстерність медикам, дарують життя та надію на одужання нашим пацієнтам.

Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністраціїВсі новини  →