Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Олександр Кушнір: «Однаково якісна освіта у будь-якому населеному пункті Миколаївщини – одне з першочергових завдань команди голови ОДА Олексія Савченка»

13 Лютого 2019

Тема: Події

Надання однаково якісних освітніх послуг у будь-якому населеному пункті Миколаївщини – одне з першочергових завдань команди голови ОДА Олексія Савченка.

На цьому наголосив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір у ході робочого візиту у вівторок, 12 лютого, на Врадіївщину.

Олександр Кушнір відвідав Врадіївську гімназію, де оглянув умови навчання учнів, поспілкувався з педагогічним колективом, школярами та їхніми батьками.

Відзначимо, що один із 69 сучасних кабінетів природничо-математичного циклу на Миколаївщині обладнано саме на базі гімназії.

«Новенький кабінет біології із сучасним устаткуванням дозволяє отримати знання у дійсно цікавій та наочній формі. Тим паче, що в цьому зацікавлені і вчитель біології, керівник районного наукового товариства «Пошук» МАН України Наталія Мовчан, і її учні, які за науково-дослідницьку роботу вже не перший рік отримують відзнаки всеукраїнського рівня.  Крім того, ряд школярів знаходять себе у подальшому саме в медицині, вступаючи до провідних українських університетів», - прокоментував Олександр Кушнір.

Окремо заступник голови ОДА акцентував, що отримав чіткий меседж щодо руху області у напрямку реформування освіти.

«Як зазначав Президент України Петро Порошенко, один із перших пріоритетів його діяльності є освітня реформа і впровадження «Нової української школи», з якою Україна на рівних зможе увійти до європейського інтелектуального простору. Впевнився і отримав чіткий сигнал, що Миколаївщина на чолі з головою ОДА Олексієм Савченком рухається у правильному напрямку. Найвищим показником позитивної оцінки освітньої реформи та року освіти, що був оголошений у 2018 році, є чітке "ТАК" від першачків про бажання навчатися та цікавість, яку викликає сам освітній процес. Діти дійсно хочуть ходити до школи, отримувати нові знання – і це головне», - заявив Олександр Кушнір.

Крім цього, спілкуючись з батьками було отримано схвальні відгуки про "Електронний підручник".

«Зручно, швидко і легко – так вони охарактеризували проект. Зараз всі 17 закладів загальної середньої освіти  району підключилися до системи, 2270 учнів , педагогів і батьків зареєстровані  на платформі і використовують електронні версії шкільних підручників, користуються шкільним розкладом», - відзначив заступник голови ОДА.  Найактивніші - Врадіївська ЗОШ І-ІІІ  ступенів №1, Врадіївська районна гімназія, Сирівський НВК, Врадіївська ЗОШ №3, опорний заклад «Новопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Також на зустрічі Олександр Кушнір коротко охарактеризував окремі плани у розвитку галузі, зокрема питання придбання шкільних автобусів та вирішення питання із довезенням дітей до опорних навчальних закладів. «Почув пропозиції та зауваження. Ще раз акцентую, що освіта – це одна із першочергових сфер у роботі облдержадміністрації. Діти – майбутнє нашої країни. Разом працюємо на їх благо», - резюмував він.

 Всі новини  →