Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

«Наше завдання – неухильне виконання усіх норм законодавства щодо витрачання бюджетних коштів» - Тетяна Стахевич про виконання обласного бюджету

12 Березня 2020

Тема: Події

12 березня в обласній державній адміністрації, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич  відбулося публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету Миколаївської області за 2019 рік. 

У вступній промові заступник голови облдержадміністрації  Тетяна Стахевич повідомила, що відповідно до вимог статті 80 Бюджетного кодексу України 28 лютого цього року обласній раді був переданий на розгляд звіт про виконання обласного бюджету за 2019 рік за правилами та формами, встановленими Державним казначейством, Міністерством фінансів України. Також, з урахуванням вимог бюджетного законодавства 27 лютого онформацію про виконання обласного бюджету за 2019 рік опубліковано в газеті "Южная правда".

Тетяна Стахевич повідомила, що загальна характеристика показників виконання обласного бюджету 2019 року наступна: 

- доходів отримано в сумі 5 млрд. 965,4 млн. грн., із них надійшло: податків і зборів у сумі 1 млрд. 135,9 млн. грн., отримано дотацій та субвенцій у сумі 4 млрд. 679,0 млн. грн.; власних надходжень бюджетних установ – 150,5 млн. грн.

- видаткова частина обласного бюджету (з урахуванням міжбюджетних трансфертів до інших бюджетів) виконана в сумі   5 млрд. 885,5 млн. грн., у тому числі: по загальному фонду - 4 млрд. 972,7 млн. грн., по спеціальному фонду – 912,8 млн. грн.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Вадим Іщенко прозвітував про стан виконання обласного бюджету Миколаївської області за 2019 рік зазначивши, що кошти, які надійшли до обласного бюджету 2019 року були направлені на забезпеченість соціальних видатків та окремі програмні заходи. Так, видатки виконано в сумі 5 885,5 млн гривень, у тому числі: по загальному фонду – 4 972,7 млн гривень, по спеціальному фонду – 912,8 млн гривень.

Для здійснення державних та обласних соціальних програм та інвестиційних проектів місцевим бюджетам області було перераховано міжбюджетних трансфертів в сумі  2 848,9 млн гривень.

Також, на утримання бюджетних установ соціально-культурної сфери та соціального забезпечення і проведення заходів на виконання обласних програм минулого року кошти обласного бюджету спрямовані у сумі 3036,6 млн гривень, що на  238,5 млн гривень більше порівняно з 2018 роком. 

Першочергово профінансовано витрати загального фонду обласного бюджету в частині забезпечення захищених статей видатків бюджетних установ та одержувачів коштів, із них на: оплату праці з нарахуваннями в сумі 1514,1 млн гривень, що забезпечило її виплату  в повному обсязі; придбання медикаментів та продуктів харчування – 234,6 млн гривень, оплату  комунальних послуг та енергоносіїв, спожитих обласними установами – 141,6  млн гривень.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази за бюджетні кошти здійснено придбання обладнання та товарів довгострокового користування, проведення  капітальних ремонтів,  будівництво та реконструкцію в сумі 376,7 млн гривень.

Головні розпорядники бюджетних коштів також прозвітували про стан виконання обласного бюджету за бюджетними програмами.Всі новини  →