Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.


Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 19 Червня 2014 № 158-р

Про організацію проведення в Миколаївській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади


 Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року № 451-р «Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», доручення Кабінету Міністрів України від 26.05.2014 №19618/0/1-14, з метою належної організації в Миколаївській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади:
 
1. Створити обласний організаційний комітет з проведення в Миколаївській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади у складі згідно з додатком.
  
2. Затвердити заходи з організації проведення в Миколаївській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади (далі –заходи), що додаються.
  
3..Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів та інформувати департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації про проведену роботу  щомісяця до  25 числа.
 
4. Визначити відповідальною за організацію та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, здійснення комунікацій із засобами масової інформації та громадськістю з питань проведення обговорення заступника голови облдержадміністрації Янішевську О.А.
 
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації  Янішевську О.А.
 
Голова облдержадміністрації                                                        М.П. Романчук


Додатки